1
/
of
7
Jackbo sweet treets and more
Candy Apple Class
Candy Apple Class
Regular price
$100.00 USD
Regular price
Sale price
$100.00 USD
Unit price
/
per
Taxes included.
Couldn't load pickup availability
This is a 1 on 1 class!
In this class you will learn the proper cleaning method, how to make your candy mixture from scratch. You’ll learn how to flavor and color your apples. Lastly, you’ll learn how to flawlessly dip your apples without bubbles. I will provide you with different recipes. Lastly, I’ll show you packing.
Share


